Tel:
Chiny Stożkowe łożyska wałeczkowe producent
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
ŁOŻYSKO PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE!

Dom ProduktyŁożysko sprzęgła

High Performance TK70 - 1AU3 Auto Łożysko sprzęgła KOYO / NSK

High Performance TK70 - 1AU3 Auto Łożysko sprzęgła KOYO / NSK

    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
  • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: JAPONIA
    Nazwa handlowa: KOYO / NSK / FAG / / NTN / TIMKEN / FSK / OEM
    Orzecznictwo: ISO9001-2000 / CE / ROHS / UL
    Numer modelu: TK70-1AU3

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt.
    Cena: Talk in the letter
    Szczegóły pakowania: 1) PAKOWANIE W POJEDYNCZYM OPAKOWANIU + OPAKOWANIE Z TEKTUROWYM PAKIETEM + PALETY, 2) PAKOWANIE PRZE
    Czas dostawy: 5-7 dni po potwierdzeniu szczegółów
    Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 100000pcs/miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Modelu: TK70-1AU3 typu: Jednokierunkowa
    Liczba wierszy: Podwójny rząd Czas realizacji: W magazynie
    Nazwa części: Łożysko sprzęgła materiał: Gcr15 Chrome Steel

    High Performance TK70 - 1AU3 Auto Łożysko sprzęgła KOYO / NSK

    Specyfikacja łożyska:

    Numer modelu

    TK70-1AU3

    Częściowe imię

    Samochodowe łożysko ślizgowe

    Marka

    IKO / THK / NSK / / TIMKEN / FAG / NTN / KOYO

    Materiał

    Gcr15 Chrome Steel

    Precyzyjna ocena

    ABEC-1 do ABEC-9 P0 / P6 / P5 / P4 / P2

    Wibracje i hałas Z0V0 / Z1V1 / Z2V2 / Z3V3
    Klatka szybowa Klatka stalowa / klatka nylonowa
    Pakiet Pojedyncze pudełko kartonowe / paleta / skrzynka drewniana
    Waga / wymiary Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wagę / rozmiar
    Kod HS 8708932000
    Oryginalna Country Show JAPONIA
    Podanie Samochód / ciężarówka / przyczepa / pojazd rolniczy

    Osoba kontaktowa

    Pani Ellie Liao

    Skype fskbearing1
    Poczta fsk_bearing@yahoo.com

    Części wymienne:

    Numer fabryczny
    NSK TK701A1
    ISUZU 0345221001
    ISUZU 0345221003
    ISUZU 2303302301
    ISUZU 3050290007
    ISUZU 312421060
    ISUZU 9000950441

    Rysunek:

     

    Inne modele, które możemy zaoferować

    44TKZ2801D 50KW01 CT52A-1 68SCRN53
    44TKB2805R 35BWO7 CT52S 68SCRN58
    45TNK20 / 4E RCT356SA9 60TMK20 68TKB3506AR
    47TKB3101 RCT356SA6 62TMK20 68TKB3802AR
    48TKA3201U3 38bwd12 65TNK20 78TKL4001AB
    50SCRN31P 38bwd01 CT1310 78TKL4801AB
    50SCRN31P-1 40bwd12 CT70 54RCT3401
    50SCRN34P-4 35BWDO7 RCT4000A DG409426WRS
    50SCRN34P-8 60RCT3525FO RCT40SA DG4090-2RS
    50SCRN37P 40TRB07 RCT4068A2RSE 088 141 165B
    50SCRN44S-2A 33TKD03 FCR62-32-14 / 2E 012 141 165D
    50TKB3504 55TKA1A FCR54-46-2 / 2E F-201789
    50TKB3505 70TKA1A FCR54-48-3 / 2E 02T 141 165B
    55SCRN34P-8 65TMK20 FCR55-1 / 2E 002 141 165E
    55SCRN41P 60TKA1A FCR55-17-11 / 2E 41421-28010
    60SCRN31P-6 414292B FCR44-25-3 / 2E 41421-23010
    60SCRN31P 35BW08C4 FCR44-11-3 / 2E 41421-39265
    RCT45-1S 35TM03NSC3 58TKA3703B 41421-39000
    RCT4075-1S 30TM11NC3 FCR50-30-14 / 2 2041.27
    S2041.68 445329AC FP01-16-510 88BB7548AA


    Łożyska szczegółowe zdjęcia:

    High Performance TK70-1AU3 Auto Łożysko sprzęgła KOYO / NSK,

    Pobierz tanie ceny z fabryki łożysk kierowniczych w Chinach teraz!

    Skontaktuj się z nami swobodnie

      Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
    Adres: 900 North Jie Fang Road
    Chongan Okręgowy Wuxi Jiangsu Chiny
    Kontakt: Ellie Liao

    Komórka: 86-13621509768
    Mail: fsk_bearing@yahoo.com
    Skype: fskbearing1
    QQ: 3305008190

    Szczegóły kontaktu
    Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd

    Osoba kontaktowa: Ms.Ellie Liao

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
    No. 900 North Jie Fang Road Chongan District Wuxi Jiangsu
    Tel:86--13771025202
    Privacy Policy Chiny dobra jakość Tapered Roller Bearings dostawca. Copyright © 2015 - 2019 tapered-rollerbearing.com. All Rights Reserved.