Tel:
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
ŁOŻYSKO PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE!

Dom

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd

Kilka słów o nas
Chiny Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd profil firmy
Chiny Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd profil firmy
Chiny Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd profil firmy
Chiny Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd profil firmy
Chiny Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd profil firmy
1 2 3 4 5

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd

Założona w 2005 roku firma FSK stała się jednym z głównych profesjonalnych dostawców łożysk na całym świecie. Jesteśmy dumni z każdego produktu, który sprzedajemy. Nasze łożyska są w gorącej sprzedaży z lepszą jakością i niskimi cenami. Możesz odczuwać ulgę i zaufanie do naszej profesjonalnej technologii łożysk i usług, nasz przyjazny zespół mówiący po angielsku jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w procedurach importowania, pytaniach o produkt i pomocy technicznej. Obiecujemy, że Ty lub Twój klient będziecie dumni z naszych produktów i usług.

FSK specjalizuje się w łożyskach automatycznych (łożyskach piast kół, łożyskach samochodów ciężarowych, łożyskach sprzęgła itp.) Oraz znanych łożyskach takich jak SKF, FAG, INA, NSK, NTN, NACHI, KOYO, TIMKEN, FYH itp., Z łożyskami typu Deep Łożyska kulkowe rowkowe, łożyska stożkowe, łożyska walcowe, łożyska baryłkowe, łożyska igiełkowe, łożyska kulkowe z łożyskami kulkowymi, łożyska ceramiczne itp., Oferujemy łożyska na całym świecie, w szczególności do Arabii Saudyjskiej, Iranu, Turcji, Federacji Rosyjskiej , Bułgaria, Brazylia i itp. Nasza jakość i cena zadowolą wszystkich naszych klientów i tworzą dobre relacje biznesowe na długi czas.

Wieloletnie doświadczenie w łożyskowaniu, doskonała technologia łożysk, profesjonalna sprzedaż i zespół posprzedażny, odpowiednie zapasy, nie wahaj się z nami skontaktować!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Inny

marki : FSK

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 5000000-8000000

Rok założenia : 2005

pc Export : 90% - 100%

2005 12.24 Wystawiliśmy na 5 MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH BRANŻOWYCH CHINA, promowaliśmy działalność naszej firmy i osiągnęliśmy dobre wyniki.
2006 7.15 Zdobyliśmy więcej partnerów biznesowych, aby jeszcze bardziej rozszerzyć kanały dostaw firmy. Teraz moja firma zapewnia SKF, FAG, INA, NTN, międzynarodową markę.
2007 4.16 W drugim roku działalności pozyskaliśmy kolejnych partnerów biznesowych, aby dalej rozwijać kanały zaopatrzeniowe firmy. Teraz mogę zaoferować łożyska do SUZUKI, Caterpillar, Forda.

2008 5.18 W przypadku produktów industrializowanych zidentyfikowaliśmy następujące produkty: łożyska kulkowe zwykłe, łożyska wałeczkowe stożkowe, łożyska kulkowe w łożyskach kulkowych, łożyska walcowe, łożyska baryłkowe, łożyska igiełkowe, łożyska piast kół i tak dalej.

2009 6.26 Oglądamy targi Hannover Messe w Niemczech, promujemy działalność naszej firmy i znajdujemy więcej partnerów.
2010 9.30 Pokazujemy na wystawie CHINA INTERNATIONAL BEARING INDUSTRY EXHIBTION, zdobyliśmy więcej klientów.
2011 5.26 Ponownie odwiedziliśmy Hannover Inudstries Messe, uznając brak naszej firmy. Uzyskaj więcej informacji na temat dalszego rozwoju naszej firmy, pionierski pomysł.

2012.8.21 Odwiedzimy targi MIDEST w Paryżu i Międzynarodowej Wystawie Łódzkiej CHINY w Szanghaju, mamy nadzieję, że spotkamy wszystkich naszych nowych i starych przyjaciół.

Usługowe

P: Dostawa i przewóz

Istnieją trzy sposoby dostarczenia towarów.
Jednym z nich jest Express, np. DHL, UPS, TNT i Fedex. Opłata wynosi od 10,0 USD / KG do 15,0 USD / KG, jeśli zapłacimy towar w Chinach. Jest to najwygodniejsze ze względu na drzwi od drzwi. Ta metoda jest odpowiednia dla kilku towarów, takich jak mniej niż 20 kg.
Kolejna to paczka lotnicza, powinieneś udać się na lotnisko, by zabrać towar. Opłata jest tańsza niż ekspresowa, ale należy uiścić opłaty za odprawę celną, a my powinniśmy uiścić opłaty za odprawę towarów, te opłaty są ustalone niezależnie od wagi i objętości. Ta metoda jest odpowiednia dla towarów, które mają więcej niż 100 kg.
Reszta to żegluga oceaniczna, jest raczej tania, a podróż do portu zajmuje około 15-30 dni, jeśli jesteś w Ameryce Północnej lub Europie.
Ogólnie rzecz biorąc, dostarczamy próbki ekspresowe, takie jak DHL, UPS, TNT i Fedex, i wysyłamy towar zamówienia drogą morską.

P: Płatność

Nieodwołalne L / C w zasięgu wzroku, T / T: 30% depozytu, 70% salda przed wysyłką.

P: Roszczenia i zwroty

Zwykle zawsze otrzymujemy potwierdzenie przed złożeniem zamówienia. Jeśli są jakieś wadliwe produkty, możesz je zwrócić, a my dokonamy napraw dla frachtu tych wadliwych produktów. Oczywiście, możesz również poprosić nas o zastąpienie wadliwych produktów tak szybko, jak to możliwe. Zapłacimy za nie wszystkie frachty.

Firma Zespół

  • Profesjonalny zespół RD
  • Najbardziej poważny pracownik
  • Profesjonalny zespół sprzedaży
  • Profesjonalny zespół po sprzedaży

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
No. 900 North Jie Fang Road Chongan District Wuxi Jiangsu
Tel:86--13771025202
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Stożkowe łożyska wałeczkowe dostawca. © 2015 - 2022 tapered-rollerbearing.com. All Rights Reserved.