Wyślij wiadomość

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd fskbearing@hotmail.com 86-510-82713083

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd profil firmy
profil firmy
Dom >

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd profil firmy

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Main Market:
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie
Business Type:
Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Importer , Eksporter , Firma Handlowa , Sprzedawca , Inny
Brands:
FSK
No. of Employees:
100~150
Coroczne wyprzedaże:
5000000-8000000
Rok założenia:
1999
Export p.c:
90% - 100%
Klienci obsługiwani:
5000+
Company Details

Założona w 1999 roku, FSK stała się jednym z głównych profesjonalnych dostawców łożysk na całym świecie.Nasze łożyska są w gorącej sprzedaży z lepszą jakością i niską cenąMożesz być zadowolony i zaufać nam za naszą profesjonalną technologię łożysk i usługę, nasz przyjazny angielskojęzyczny zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci z procedurami importowania,Pytania dotyczące produktów i wsparcie techniczneObiecujemy, że z naszych produktów i usług będziecie dumni.

 

 

FSK jest ekspertem w dziedzinie łożysk samochodowych (łóżki kołowe, łożyska ciężarówki, łożyska łącza i tak dalej) oraz łożysk znanych marek, takich jak SKF, FAG, INA, NSK, NTN, NACHI, KOYO, TIMKEN, FYH itp.,z rodzajami łożysk takich jak łożyska kulkowe głębokich rowków, łożyska zębowe, łożyska cylindryczne, łożyska kulkowe, łożyska igłowe, łożyska kulkowe z bloków poduszków,Łożyska ceramiczne itp., oferujemy łożyska do całego świata, zwłaszcza do Arabii Saudyjskiej, Iranu, Turcji, Federacji Rosyjskiej, Bułgarii, Brazylii itp.Nasza jakość i cena zadowalają wszystkich naszych klientów i tworzą dobre relacje biznesowe na dłuższą metę..

 

 

Wieloletnie doświadczenie w produkcji łożysk, doskonała technologia łożysk, profesjonalny zespół sprzedaży i obsługi posprzedażowej, wystarczające zapasy, nie wahaj się skontaktować z nami teraz!

Services

P: Dostawa i przewóz

Istnieją trzy sposoby dostarczenia towarów.
Jednym z nich jest Express, np. DHL, UPS, TNT i Fedex. Opłata wynosi od 10,0 USD / KG do 15,0 USD / KG, jeśli zapłacimy towar w Chinach. Jest to najwygodniejsze ze względu na drzwi od drzwi. Ta metoda jest odpowiednia dla kilku towarów, takich jak mniej niż 20 kg.
Kolejna to paczka lotnicza, powinieneś udać się na lotnisko, by zabrać towar. Opłata jest tańsza niż ekspresowa, ale należy uiścić opłaty za odprawę celną, a my powinniśmy uiścić opłaty za odprawę towarów, te opłaty są ustalone niezależnie od wagi i objętości. Ta metoda jest odpowiednia dla towarów, które mają więcej niż 100 kg.
Reszta to żegluga oceaniczna, jest raczej tania, a podróż do portu zajmuje około 15-30 dni, jeśli jesteś w Ameryce Północnej lub Europie.
Ogólnie rzecz biorąc, dostarczamy próbki ekspresowe, takie jak DHL, UPS, TNT i Fedex, i wysyłamy towar zamówienia drogą morską.

P: Płatność

Nieodwołalne L / C w zasięgu wzroku, T / T: 30% depozytu, 70% salda przed wysyłką.

P: Roszczenia i zwroty

Zwykle zawsze otrzymujemy potwierdzenie przed złożeniem zamówienia. Jeśli są jakieś wadliwe produkty, możesz je zwrócić, a my dokonamy napraw dla frachtu tych wadliwych produktów. Oczywiście, możesz również poprosić nas o zastąpienie wadliwych produktów tak szybko, jak to możliwe. Zapłacimy za nie wszystkie frachty.

History

2005 12.24 Wystawiliśmy na 5 MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH BRANŻOWYCH CHINA, promowaliśmy działalność naszej firmy i osiągnęliśmy dobre wyniki.
2006 7.15 Zdobyliśmy więcej partnerów biznesowych, aby jeszcze bardziej rozszerzyć kanały dostaw firmy. Teraz moja firma zapewnia SKF, FAG, INA, NTN, międzynarodową markę.
2007 4.16 W drugim roku działalności pozyskaliśmy kolejnych partnerów biznesowych, aby dalej rozwijać kanały zaopatrzeniowe firmy. Teraz mogę zaoferować łożyska do SUZUKI, Caterpillar, Forda.

2008 5.18 W przypadku produktów industrializowanych zidentyfikowaliśmy następujące produkty: łożyska kulkowe zwykłe, łożyska wałeczkowe stożkowe, łożyska kulkowe w łożyskach kulkowych, łożyska walcowe, łożyska baryłkowe, łożyska igiełkowe, łożyska piast kół i tak dalej.

2009 6.26 Oglądamy targi Hannover Messe w Niemczech, promujemy działalność naszej firmy i znajdujemy więcej partnerów.
2010 9.30 Pokazujemy na wystawie CHINA INTERNATIONAL BEARING INDUSTRY EXHIBTION, zdobyliśmy więcej klientów.
2011 5.26 Ponownie odwiedziliśmy Hannover Inudstries Messe, uznając brak naszej firmy. Uzyskaj więcej informacji na temat dalszego rozwoju naszej firmy, pionierski pomysł.

2012.8.21 Odwiedzimy targi MIDEST w Paryżu i Międzynarodowej Wystawie Łódzkiej CHINY w Szanghaju, mamy nadzieję, że spotkamy wszystkich naszych nowych i starych przyjaciół.

Our Team
  • Profesjonalny zespół RD
  • Najbardziej poważny pracownik
  • Profesjonalny zespół sprzedaży
  • Profesjonalny zespół po sprzedaży

O nas
Łączność
Łączność: Ms. Kayee Fan
Faks: 86-510-82713082
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas