Wyślij wiadomość

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd fskbearing@hotmail.com 86-510-82713083

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd profil firmy
Kontrola jakości
Dom >

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd Kontrola jakości

Certificates
Chiny Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd certifications
Standard:CE Certification
Number:BVE0809185
Issue Date:2012-09-20
Expiry Date:2016-09-19
Chiny Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd certifications
Standard:ROHS Certification
Number:06003RH
Issue Date:2013-02-18
Expiry Date:2017-02-17
QC Profile
Proces kontroli jakości FSK

  • Każda naprawa łożyska rozpoczyna się od szczegółowego procesu wstępnej inspekcji, który obejmuje ocenę uszkodzeń, pomiary wymiarowe, odczyty twardości i zalecenia dotyczące procedur naprawczych. Końcowe kontrole są przeprowadzane po zakończeniu naprawy i udokumentowane wraz z wstępną inspekcją.
  • Dane kontrolne dla każdego łożyska są udokumentowane i na stałe zarejestrowane. Ponadto wszystkie materiały, obróbka cieplna i certyfikaty wymiarowe są dokumentowane i możliwe do prześledzenia w odniesieniu do ich pochodzenia.
  • Twoja pełna satysfakcja jest naszym priorytetem nr 1. Impact Bearing Services stoi za naszą jakością, oferując gwarancję na nasze naprawy łożysk i produkowane na zamówienie łożyska.
  • Wszystkie dane z inspekcji są codziennie archiwizowane na stałe w bezpiecznej, zdalnej lokalizacji z szyfrowaniem klasy wojskowej. Twoje dane dotyczące łożysk są dostępne w dowolnym czasie. Wszystkie informacje dotyczące inspekcji są poufne i są przesyłane do naszego zdalnego serwera za pośrednictwem 128-bitowego połączenia SSL.
  • Aby wspomóc zarządzanie jakością, Impact Bearing utrzymuje dwa Clean Rooms, a prace związane z jego smarowaniem odbywają się w oparciu o ławy przepływowe klasy 100. Łożysko udarowe wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia, w tym cyfrowe systemy smarowania i ważenia, w celu zapewnienia właściwej ilości i wagi wprowadzanych do każdego łożyska. Łożysko udarowe dosmarowuje.

O nas
Łączność
Łączność: Ms. Kayee Fan
Faks: 86-510-82713082
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas